Pohled - Havlíčkův Brod

18.08.2013 10:35

POHLED – H. BROD B 1:1

V prvním poločase měli herně mírně navrch domácí. Rezerva Brodu zahrozila dvakrát Teplanem, ale ani v jednom případě Růžičku nepřekonal. Na druhé straně spálili šance postupně Venc, Zych a Slanař. Udeřilo až v poslední minutě prvního poločasu, kdy se prosadil Slanař po přihrávce od Zycha. Začátek druhého poločasu patřil hostům. Nejprve vyrovnal Udržal a o dvě minuty později zahodil Teplan pokutový kop. Za domácí měl ještě dvě šance Slanař, ale na výsledku se už nic nezměnilo.

Góly: 45. Slanař – 47. Udržal. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička – Eis, Pospíchal, Klement, Doležal (85. Sienberbürger) – Sobotka, Šnobl (62. Polák), Slanař, Venc – Zych (68. Freundenreich), Janďourek (80. Fišer). H. Brod B: Soukal – Petřík, Nechvátal, Zimprich (76. Halamka), Molák – Polívka, Hübner, Kuchta, Udržal (80. Koblížek) – Teplan (81. Zeman), Krejdl.