SPEŘICE- POHLED 4:3 Havlíčkobrodský deník 16.5.2016

17.05.2016 20:17

SPEŘICE - POHLED 4:3

Domácí začali utkání dobře a během půlhodiny si vytvořili tříbrankový náskok. Branky vstřelili v 11. minutě Honzárek hlavou, pak se v rychlém sledu za sebou trefili Sadský a Martin Pohan ml. Náskok Speřice uspokojil a hostům se povedlo zásluhou Šnobla snížit. Ve druhém poločase domácí dále pokračovali v tápání a fotbalisté Pohledu vycítili šanci. Góly Michala Sobotky a Siebenbürgera dokonce srovnali skóre. O konečném vítězství Speřic rozhodl po pěkné individuální akci Štěpánek.
Góly: 11. Honzárek, 22. Sadský, 29. Martin Pohan ml., 83. Štěpánek - 34. Šnobl, 49. Michal Sobotka, 58. Siebenbürger. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 3:0. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Pohled: Vašíček - Pospíchal, Eis, Krpálek, Šnobl, Gruber, Slanař, Martin Sobotka, Siebenbürger (85. Hejkal), Michal Sobotka, Hejkal.