Referáty ze zápasů


TJ Sokol Pohled U19 - TJ Pacov U19  2:9 ( 2 : 6 )


Góly: 21. Špaček, 38. L. Pokorný - 7., 23. a 37. Přibyl, 10., 28. a 75. Korunka, 45., 53. a 69. Doležal. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 1:0. Diváci: 35. 

 Pohled: Kutlvašr - Kaleja (15. Lébl), Rázl, Eis, Kučera (46. Vávra) - Špaček, Dospěl (70. Jojda), Pokorný, Neubauer - Štefáček, Hospodka.

"Pacov byl od začátku jasně lepším týmem, díky vyrovnanosti kádru. My jsme nezachytili začátek utkání a soupeři jsme sedm gólů z devíti doslova darovali. Dostáváme góly buď, že si slabou chvilku vybere gólman nebo stopeři nekomunikují a nezajišťují se nebo obránci podběhnou nebo netrefí míč. Jsou to pro nás trestuhodné chyby, kterými si hráči sráží svou poctivost v tréninku. Za spoustu věcí ani nemohou, protože do ...dorostu přišli tréninkově zanedbaný z předešlých let. Chtěl bych závěrem vyzdvihnout velkou pokoru a úctu mezi oběma soupeři, která probíhala po celou dobu zápasu. Dlouho jsem toto nezažil, proto Pacovským patří velké uznání bez ohledu na výsledek," řekl pohledský trenér Petr Veselka.


TJ SOKOL POHLED U19 - SLAVOJ POLNÁ B U19  0:7  (0:4)


Góly: Adamec 5, Drápela, Dvorský. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:2. Diváci: 26. 

Pohled: Kutlvašr - Miřátský, Špaček, Lébl, Neubauer - Fikar (46. Šereda), Pokorný (46. Rázl), Dospěl, Provazník (72. Jojda) - Štefáček, Vávra.


 "Víme, že nás čeká úvodní a složitá sezona, což se potvrdilo hned v prvním utkání. Na klucích je vidět, že si musejí zvyknout na jedenáckový fotbal, protože máme jedno z nejmladších mužstev v soutěži. Přesto jsme podali bojovný výkon, ale bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb, po kterých jsme dostali šest gólů. Tímto jsme to soupeři až moc usnadnili. Mě těší, jak kluci pracují v tréninku, tyto výsledky jsou zatím pro mě druhořadé," řekl pohledský trenér U19 Petr Veselka.