Referáty ze zápasů

FK ČESKÁ BĚLÁ U15 - ŽIROVNICE U15   1:8

Poprvé jsme v sezoně potkali soupeře, který neměl celý tým složený ze starších ročníků. Bohužel i my jsme oproti zápasu ve Velkém Beranově neměli 5! hráčů. Soupeř nás od začátku přehrával a po první desetiminutovce se začal dostávat do šancí. První dva góly jsme však paradoxně dostali po vypresování soupeře. Brankář soupeře pod tlakem odkopl míč jen k našim záložníkům, a kdyby ti zpracovali, tak jsme moh...li jít 3:1 a tedy do vyložených šancí. Jenže se míče bojíme, nebo ho nedokážeme zpracovat a tak z toho byly naopak šance a dva góly soupeře. První poločas pak přinesl ještě mnoho šancí soupeře a další 3 góly. Ve druhém poločase soupeř trochu ubral, my jsme asi trochu přidali a šancí mírně ubylo. Dostali jsme ještě tři góly a aše čekání na brejk se vyplatilo v poslední minutě, když utekl Tomáš Brabec a soupeř ho ve vápně fauloval. Penaltu pak bezpečně proměnil Lukáš Pokorný. U některých hráčů se už ukazuje, že rozumí tomu, co chceme hrát a proč to chceme hrát. Stále nás však velmi limituje nižší věk hráčů a individuální technika. Dnes nejlépe zahráli Jarda Škarýd a Lukáš Pokorný," řekl trenér starších žáků Ondřej Pavlas.

Gól: 70. Pokorný (PK). Rozhodčí: Kubeš. Diváci: 40. Poločas: 0:5.

Česká Bělá: Mrtka D. - Zich, Křípal, Škarýd, Klement - Vágner (36. Tecl), Pokorný, Schovanec, Lehotský - Kovařík, Brabec.

VELKÝ BERANOV U15 - FK ČESKÁ BĚLÁ U15   17:2  ( 10:0 )

"Bez brankáře a se čtyřmi mladšími žáky (z toho dva ve věku starší přípravky) jsme vstoupili do zápasu velmi špatně. Soupeř nás jasně přehrával a navíc z každé střely prakticky skóroval. V 16. minutě to bylo 6:0, o 4 minuty déle 8:0. Ve druhé polovině jsme se mírně zlepšili a příděl gólů už nebyl tak velký. Navíc jsme i několikrát podrželi míč a dali dva góly. Nejcitelněji chyběl brankář, se slušným brankář...em bychom patrně dostali méně jak 10 gólů. Vázne a skřípe nám to však zatím téměř na všech postech, chybí síla, nekopneme pořádně do míče, chybí technika, míče špatně zpracováváme, chybí rychlost. Konkurence schopný byl ve hře dopředu jen Havlíček. Přesto bych hráče pochválil za to, že alespoň z mého pohledu bojovali o co nejpřijatelnější výsledek až do konce. Radost jsme si také užili a to při našich prvních vstřelených gólech," řekl českobělský trenér Ondřej Pavlas.

Góly: Lehotský, Patrik Mrtka. Poločas: .

Česká Bělá: Schovanec - Jůzlová, Vágner Škarýd, Zich - Mrtka Radim, Voda, Havlíček, Lehotský - Mrtka Patrik, Křípal (40. Klement, 50. Brabec).