Pozvánky k zápasům

Pohled se představí v sobotu Na Losích, vyzve tamní rezervu

Ve fotbalové I. A třídě se dnes začne předehrávat první jarní kolo. Diváci se dnes mohou těšit na sousedské derby mezi rezervou brodského Slovanu a Pohledem, který má výkop ve 13.30. Měření sil v prvním podzimní kole přineslo nerozhodný výsledek 1:1. „Tenkrát rozhodl konec prvního poločasu. Vedli jsme 1:0 a Klement neproměnil svoji tutovou šanci a z brejku jsme inkasovali,“ zavzpomínal na první duel pohledský trenér Petr Veselka. Oba soupeři mají v soutěži jiné starosti. Druhé brodské béčko po očku pokoukává po prvním místě, když na vedoucí Speřice ztrácejí tři body. To Pohled před zápasy s Habry byl na jedenáctém místě, ale domácí výhra 4:3 je posunula zpět do středu tabulky. „Byl to pro nás důležitý zápas, který jsme rozhodli v poslední minutě, a věřím, že nás nakopnul k tomu, abychom v sobotu Na Losích podali takový výkon, který nám zaručí nějaký bodový zisk,“ přeje si Veselka. Na zápas s Pohledem se těší i domácí trenér Martin Křišťál. „Sezona je už dlouhá, ale na Pohled se těšíme. Navíc přijede trenér, který u nás působil, takže i z tohoto hlediska to bude pikantnější. Pohled potřebuje vyhrát a my chceme napravit zaváhání z posledních dvou domácích zápasů. Myslím, že se bude hrát zajímavý zápas a diváci si přijdou na své,“ dodává Křišťál. Trenér Petr Veselka před svým odchodem do Pohledu působil u mladšího divizního dorostu, tak se dá očekávat, že i pro něj bude mít zápas zvláštní příchuť. „Samozřejmě, že zápas v Brodě vnímám trochu jinak. Navíc mám v týmu kluky, kteří prošli brodskou mládeží a s kluky z B týmu se znám. Přeji si, aby se na umělé trávě, kde se zápas odehraje, nikomu nic nestalo a body si odvezly do Pohledu,“ přeje si Veselka.

 

Předpokládané sestavy

FC Slovan Brod B: Rezničenko – Molák, Svoboda, Novotný, Vendl – Halák, Hübner, Kuchta, Štědrý – Teplan, Nechvátal.

Trenér: Martin Křišťál

Sokol Pohled: Růžička – Meloun, M. Sobotka, Eis, L. Sobotka – Paušíma, Polák – Klement, Moučka, Venc – Pokorný.

Trenér: Petr Veselka

Začátek utkání

Sobota ve 13.30

Rozhodčí

Doskočil – Burza, Bouda.

Poslední zápasy soupeřů

H. Brod B – Leština 3:3

Pohled – Habry 4:3

Vzájemné zápasy

Sezona 2011/12

H. Brod B – Pohled 2:2

Pohled – H. Brod B 5:0

Sezona 2012/13

H. Brod B – Pohled 0:2

Pohled – H. Brod B 3:5

Sezona 2013/14

Pohled – H. Brod B 1:1

H. Brod B – Pohled 0:1

Sezona 2014/15

Pohled – H. Brod B 1:1

H. Brod B – Pohled ?

 

Pohled sehraje zápas s Habry o šest bodů

Do nezáviděné situace se dostali pohledští fotbalisté. Tři jdoucí po sobě porážky (Věžnice 5:2, Dobronín 2:3 a Leština 4:1) mají za následek aktuální nelichotivé jedenácté místo v tabulce. Jejich nedělní soupeř, Habry mají o bod více a jsou na osmém místě. Poslední zápas Habrům v domácím prostředí nevyšel, kdy vedli nad Speřicemi 2:1, soupeř dohrával v devíti lidech a i v tomto počtu dokázal zápas otočit. „Uřízli jsme si doma pěknou ostudu,“ řekl trenér Habrů Jiří Černý. Svěřenci Petra Veselky sehráli zápas v Leštině, kde se ujali vedení gólem Moučky, ale postupem času jim došli síly a odjeli s porážkou 4:1. „Je potřeba na poslední tři zápasy zapomenout a soustředit se na zápas s Habry, který musíme zvládnout za tři body a pokusit se bodovat v příštím týdnu v předehrávce jarního kola s béčkem brodského Slovanu,“ řekl pohledský trenér Petr Veselka a dodal: „V zápase musíme být trpělivý, hrát se zabezpečené obrany a udeřit z nějakého brejku, který určitě přijde. Musíme si pohlídat nebezpečného útočníka Běláka a hrát disciplinovaně.“

Začátek utkání

Neděle ve 13.30

Rozhodčí

Čepl – Doskočil, Burza

Delegát

Bajer

 

Poslední zápasy soupeřů

Habry – Speřice    2:3

Leština – Pohled   4:1

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2004/05

Habry – Pohled 1:1

Pohled – Habry 0:0

Sezona 2005/06

Habry – Pohled 1:1

Pohled – Habry 5:0

Sezona 2006/07

Pohled – Habry 4:2

Habry – Pohled 2:1

Sezona 2011/12

Habry – Pohled 3:4

Pohled – Habry 3:2

 

Celková bilance      Skóre

4 – 3 – 1            19:11

 

Pohled chce v Leštině vyhrát

Leština – Fotbalová I. A třída nabídne v neděli od 14.30 okresní derby mezi Leštinou a Pohledem. Domácí tým je se dvanácti body na jedenáctém místě tabulky a potřebuje nutně doma získat tři body. „Kdybychom doma porazili Habry, tak jsme šestí. Předtím jsme ve třech zápasech nastříleli patnáct gólů, ale proti Habrům jsme se trefit nemohli. Soutěž je hrozně vyrovnaná,“ říká na úvod leštinský předseda Pavel Fiala. Jen o dva body více má na kontě Pohled a v aktuální tabulce mu patří devátá příčka. „Určitě jsem těch bodů čekal více. Zejména v domácích zápasech s Pelhřimovem a Dobronínem jsme měli bodovat. Dostali jsme se sami pod tlak. Poslední dva zápasy nám hrubě nevyšly, takže v Leštině máme, co napravovat,“ říká pohledský trenér Petr Veselka. V loňské sezoně se v obou vzájemných zápasech soupeři rozešli smírně. Nyní oběma týmům velí vyhrát, takže se může očekávat zajímavá podívaná. „Na Pohled se těšíme, i na trenéra Veselku, se kterým se znám. Ráno jsem zjistil, že je v trestu, tak mu zde připravíme křeslo pro hosta,“ vtipkoval Fiala a dodal: „Proti Pohledu to nebude jednoduchý zápas, má v týmu hodně harcovníků a proti nám už nastoupí i vykartovaný gólman Růžička. Přesto věřím, že zápas zvládneme za tři body.“ Se stejným úmyslem pojedou do Leštiny i fotbalisté Pohledu. „Do Leštiny se těším, mám tam pár přátel, tak jsem rád, že se po delší době uvidíme. Na devadesát minut půjde kamarádství stranou a přeji si, aby se odehrál korektní zápas a tím lepším týmem jsme byli my. Nyní jsme dost bodů poztráceli, tak je zase musíme začít získávat,“ má jasno Veselka.

 

Začátek utkání

Neděle ve 14.30

Rozhodčí

Kuchyňa – Pfeifer, Hájek

 

Poslední zápasy

Leština – Habry 0:1

Pohled – Dobronín 2:3

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2013/14

Leština – Pohled 2:2

Pohled – Leština 1:1

 

Pohled chce přerušit neúspěšnou sérii s Dobronínem

Pohledští fotbalisté po třech týdnech zahrají v domácím prostředí. Z venkovních zápasů si přivezli celkem čtyři body, za výhru v Havlíčkovy Borové a remízu v Pacově. Bohužel naposledy vyhořeli na hřišti Věžnic 5:2. „Poslední zápas nám ten venkovní zhatil. Dostali jsme se do situace, kdy z posledních tří podzimních zápasů musíme získat devět bodů, abychom do Havlíčkova Brodu k předehrávce jarního kola odjížděli v pohodě,“ říká pohledský trenér Petr Veselka. Nyní na jeho svěřence čeká pro ně neoblíbený soupeř z Dobronína. „Když se kouknete do statistik, tak zjistíte, že jsme Dobronín ze dvanácti zápasů ještě neporazili a navíc jsme s ním inkasovali neuvěřitelných 44 gólů. Tuto statistiku budu brát před zápasem velice vážně, protože něčemu napovídá. Uvidíme, jaký trest dostane gólman Růžička a trápí nás další zranění. Každopádně chceme doma naplno uspět,“ dodal Veselka.

 

Začátek utkání

Neděle ve 14.30

Rozhodčí

Machát – Krejčí, Stratený

 

Poslední zápasy soupeřů

Věžnice – Pohled 5:2

Dobronín – Leština 1:6

Vzájemné zápasy

Sezona 2005/06

Dobronín – Pohled 2:2

Pohled – Dobronín 4:4

Sezona 2009/10

Pohled – Dobronín 2:5

Dobronín – Pohled 5:1

Sezona 2010/11

Dobronín – Pohled 2:0

Pohled – Dobronín 1:5

Sezona 2011/12

Pohled – Dobronín 0:4

Dobronín – Pohled 1:1

Sezona 2012/13

Dobronín – Pohled 4:1

Pohled – Dobronín 2:4

Sezona 2013/14

Dobronín – Pohled 2:2

Pohled – Dobronín 3:6

Celkem: 12 zápasů

Bilance: 0 – 4 – 8

Skóre: 19:44

 

 

Pohled ukončí venkovní tripl ve Věžnici

Pohledští fotbalisté sehrají v neděli od 15 hodin ve Věžnici svoje třetí vystoupení na hřišti soupeře v řadě. Poprvé to bylo v Havlíčkově Borové, odkud si Pohled přivezl tři body za výhru 1:0, úspěšným střelcem byl Michal Sobotka z pokutového kopu. V minulém týdnu zavítal do Pacova k pouťovému utkání a loňským účastníkem krajského přeboru se rozešel smírně 1:1. Nyní na Pohled čeká nevyzpytatelná Věžnice. Ta v minulém kole prohrála vysoko v Leštině 5:2. „Neodjeli jsme tam v nejlepším rozpoložení. Nastoupit musel dorostenec Prokš, dlouhodobě chybí záložník Pertlíček,“ prozradil věžnický předseda Bohuslav Chalupník a dodal: „Nyní nás čeká Pohled, jejich styl hry nám nesedí, je to boj hlava nehlava. Jestli chceme uspět, musíme proměňovat šance. Jinak ať vyhraje lepší nebo šťastnější.“ Pohledský trenér Petr Veselka si před venkovním triplem přál uhrát sedm bodů. „Když se nám podaří vyhrát ve Věžnici, tak budu spokojený. Nebude to určitě jednoduchý zápas, Věžnice je náladové mužstvo. Dokáže každého porazit, ale taky s každým prohrát. Budeme se chtít prezentovat pěkným a důrazným fotbalem. V sestavě k velkým změnám nedojde,“ má jasno pohledský kouč.

 

Začátek utkání

Neděle v 15 hodin

Rozhodčí

Budín – Krejčí, Bílek

 

Poslední utkání soupeřů

Leština – Věžnice 5:2

Pacov – Pohled 1:1

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2005/06

Pohled – Věžnice 3:1

Věžnice – Pohled 1:1

Sezona 2009/10

Pohled – Věžnice 2:1

Věžnice – Pohled 2:2

Sezona 2010/11

Věžnice – Pohled 2:1

Pohled – Věžnice 1:1

Sezona 2011/12

Pohled – Věžnice 3:0

Věžnice – Pohled 1:2

Sezona 2012/13

Pohled – Věžnice 3:2

Věžnice – Pohled 1:0

Sezona 2013/14

Věžnice – Pohled 2:1

Pohled – Věžnice 5:1  

Celková bilance 6 – 3 – 3  24:15

 

Pohled zajíždí k loňskému účastníku krajského přeboru

PACOV – POHLED (NEDĚLE 15.00)

Pohledští fotbalisté se podruhé v řadě vydají na hřiště soupeře. Po výhře 1:0 v Havlíčkovy Borové odjedou v neděli k loňskému účastníku krajského přeboru do Pacova. „Mělo se hrát v Pohledu, ale změnili jsme si pořadatelství, protože je u nás pouť a to vždy přijde více lidí na fotbal,“ prozradil trenér Pacova Luděk Šlechta. Jeho svěřencům se v poslední době na domácí půdě nedaří. Nejdříve prohráli s Věžnicí 0:3 a v posledním kole si bod odvezla i Leština, která uhrála divokou remízu 4:4. „Věžnice byla bojovnější, odolnější, prostě lepší a vy hrála zcela zaslouženě. Za to Leština měla pět střel na branku a dala čtyři góly. My si vypracovali šance na tři zápasy, ale pokus je nebudeme proměňovat, tak na tři body nemůžeme myslet,“ ví Šlechta. A co očekává od nedělního soupeře. „Pohled jsem neviděl, ale samozřejmě sleduji výsledky v naší skupině a myslím si, že přijede tým, který bude chtít hrát fotbal. Po delší době by se zde mohlo hrát pěkné utkání. Jak jsem říkal, zápas bude o proměňování šancí,“ předpovídá kouč Pacova. Pohled bude chtít navázat na výhru z posledního utkání, kdy gólem Michala Sobotky z pokutového kopu bral tři body z derby utkání v Borové. „Chceme zopakovat bojovnost a nasazení z posledního utkání, jen věřím, že tento zápas bude více o fotbale. Do Pacova jedeme s respektem, ale bodovat. Budou v sestavě vynucené změny,“ řekl pohledský trenér Petr Veselka.

 

Začátek utkání

Neděle v 15.00

 

Rozhodčí

Beseda – Kuchyňa, Nápravník

 

Poslední výsledky soupeřů

Pacov – Leština 4:4

H. Borová – Pohled 0:1

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2005/06

Pohled – Pacov 0:2

Pacov – Pohled 3:2  

 

Pohled v neděli jede k derby zápasu do Borové

H. BOROVÁ – POHLED (NEDĚLE V 15.30)

Po nepovedených dvou zápasech, kdy Pohled prohrál ve Speřicích 2:0 a doma neudržel vedení 2:0 na Pelhřimovem B, který odjel nakonec s výhrou 3:2 odjede v neděli k derby zápasu do Havlíčkovy Borové. Tam se s čtvrtým týmem tabulky utká od 15:30. „Máme za sebou dvě porážky a před sebou tři zápasy na venkovních hřištích. Situace není ideální, ale věřím, že si z venkovního triplu dovezeme šest bodů. První tři body chceme získat už teď v Borové,“ říká pohledský trenér Petr Veselka a dodává: „Derby mají svá specifika. Bude to určitě velice bojovné utkání v plném nasazení. Rozhodovat budou maličkosti.“ Výsledkově lépe jsou na tom domácí, kteří mají o tři body více než jejich nedělní soupeř a je namlsán poslední výhrou z Leštiny. „V první řadě očekávám, jak k zápasu přistoupí pohledský Moučka, který má tady u hráčů vroubky, ale pokud se bude zajímat jen o fotbal, tak vše proběhne v klidu. Bude to určitě bojovné utkání, nějaké góly padnou, tak věřím, že jich dáme více než Pohled,“ řekl borovský trenér Roman Brukner. Na téma disciplína byla řeč i v pohledské kabině. „Už ve Speřicích se mi nelíbilo, že jsme kvůli jednomu zákroku, který byl odpískán v náš prospěch inkasovali tři žluté karty. Proti Pelhřimovu tam byla taky jedna situace, která na hřiště nepatří a naštěstí ji rozhodčí vyřešil kulantně. Ještě v pátek si k tomu něco řekneme na tréninku,“ dodal Veselka.

 

Začátek utkání

Neděle v 15.30

 

Rozhodčí

Mička – Krejčí, Zadina

 

Poslední zápasy soupeřů

Leština – H. Borová 1:2

Pohled – Pelhřimov B 2:3

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2010/11

Pohled – H. Borová 0:2

H. Borová – Pohled 4:3

 

Sezona 2008/09 (I.B třída)

Pohled – H. Borová 2:0

H. Borová – Pohled 0:2

 

Pohled bude dělat reparát proti Pelhřimovu B

POHLED A - PELHŘIMOV B

neděle 21. září 2014 v 15:30

Nepřesvědčivý výkon ze Speřic, který znamenal pro Pohled porážku 2:0, budou chtít svěřenci Petra Veselky odčinit v nedělním zápase proti Pelhřimovu B od 15.30. V domácím prostředí si Pohled v této sezoně připsal už sedm bodů. Nejdříve remizoval s rezervou brodského Slovanu 1:1 a poté porazil Polnou B 2:0 a Nový Rychnov 3:0. „Jedním z cílu pro tuto sezonu bylo získávat body především v domácím prostředí, což se nám zatím daří,“ řekl pohledský trenér Petr Veselka. Nyní přijede do Pohledu další rezerva, tentokrát pelhřimovská. „Jsou to nevyzpytatelné zápasy, protože u béček nevíte, s jakým kádrem přijedou. Každopádně nám doma velí vyhrát,“ má jasno Veselka. A co by na Pelhřimov mělo platit? „Určitě aktivní vysoký presink, zodpovědná hra směrem dozadu a proměňování šancí. Věřím, že se hráči z minulého zápasu poučili a jejich výkon bude mít zcela odlišné parametry,“ dodal Veselka.

 

Začátek utkání: Neděle v 15.30

Rozhodčí

Šimák – Fabeš, Staněk

 

Poslední zápasy soupeřů

Speřice – Pohled 2:O

Pelhřimov B – Leština 1:1

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2013/14

Pohled – Pelhřimov B 4:2

Pelhřimov B – Pohled 1:3

 

Sezona 2012/13

Pelhřimov B – Pohled 2:5

Pohled – Pelhřimov B 2:3

 

Sezona 2011/12

Pohled – Pelhřimov B 3:2

Pelhřimov B – Pohled 3:1

 

Sezona 2010/11

Pohled – Pelhřimov B 3:1

Pelhřimov B – Pohled 1:0

 

Celková bilance: 5 – 0 - 3 

 

Pohled vyrazí v neděli na Dálnici, čekají ho Speřice

SPEŘICE - POHLED A

neděle 14. září 2014 v 16:00

Uhrát přijatelný výsledek odjedou v neděli fotbalisté pohledského Sokola k lídrovi I. A třídy do Speřic. Pohled si v posledním utkání na domácí půdě poradil přesvědčivě s Novým Rychnovem 3:0, když se střelecky prosadili „veteráni“ Pokorný s Moučkou. „Herně jsme střídali špatné okamžiky s těmi dobrými, ale výsledek je zcela spravedlivý. Mile mě překvapil výkon Pokorného, který dokázal tým povzbudit, dal dva góly a šel mladším hráčům příkladem. Takový hráč je v týmu nesmírně důležitý,“ vrátil se k zápasu pohledský trenér Petr Veselka. V neděli jede jeho tým do Speřic, které vládnou tabulkou, ale první body ztratili až v minulém týdnu v Leštině. „Máme problémy se sestavou. Holoušek s Tůmou jsou zraněni, Jančík se nechal vyloučit a s kotníkem začal laborovat Vladimír Ganobjak,“ přiznal trenér Speřic Pavel Žatečka. Nyní diváci uvidí ve Speřicích souboj prvního se čtvrtým. „Připravujeme se jako na každý jiný zápas, ale víme, že k nám přijede kvalitní soupeř, který má na podzim dobré výsledky,“ řekl Žatečka a dodal: „Vzhledem k absencím, protože ještě nevím ani jak slepím sestavu dohromady, tak určitě budeme hrát zezadu a spoléhat na brejkové situace.“ A s jakými plány odjede Pohled? „Vyznávám útočný fotbal, samozřejmě nemůžeme proti takovému soupeři divočit, ale hrát na 0:0 rozhodně nepojedeme. Ne nadarmo se říká, že nejlepší obrana je útok. Mám v hlavě i nějaké změny v rozestavení, ale zatím si je nechám pro sebe,“ nechtěl odkrývat karty Veselka.

 

Začátek utkání: Neděle v 16 hodin

Rozhodčí: Novotný – Holý, Kudlík

Poslední zápasy obou soupeřů

Leština – Speřice 2:2

Pohled – Nový Rychnov 3:0

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2010/11

Speřice – Pohled 1:2

Pohled – Speřice 1:1

 

Sezona 2011/12

Speřice – Pohled 3:0

Pohled – Speřice 0:1

 

Sezona 2012/13

Speřice – Pohled 7:4

Pohled – Speřice 3:1

 

Sezona 2013/14

Speřice – Pohled 1:1

Pohled – Speřice 1:3

 

Pohled chce odčinit zaváhání v Kamenici

POHLED - NOVÝ RYCHNOV

neděle 7. září 2014 v 16:00

Na fotbalisty pohledského Sokola čeká v neděli od 16 hodin devátý celek I. A třídy Start Nový Rychnov. Pohled po úspěšném vstupu do soutěže klopýtl v minulém kole na hřišti Kamenice nad Lipou 5:3, kde už v 19. minutě prohrával 3:0, ale v 56. minutě se podařilo Freudenreichovi vyrovnat na 3:3. „Náš vstup do utkání byl katastrofální, na druhou stranu si na hráčích cením, že to nezabalili, ale náš herní projev přísnější měřítka nesnese. Po dalších chybách jsme ještě dvakrát inkasovali a zaslouženě prohráli,“ vrátil se k zápasu trenér Petr Veselka. Po této porážce si bude chtít Pohled napravit reputaci a doma bezpodmínečně vyhrát. „Zůstal jsem v šoku, jak hráči k porážce přistoupili. V úterý přišli na trénink ve čtyřech, ve čtvrtek v šesti. Tohle bude mít v neděli ještě dohru,“ říká pohledský trenér. Nový Rychnov začal novou sezonu porážkou v Pacově 2:1, následovala výhra nad Věžnicí se stejným skórem a remíza v Dobroníně 2:2. Poslední utkání se Novému Rychnovu nepovedlo, když doma prohrál s Leštinou 0:6. „Tento výsledek mě vůbec nezajímá. Nový Rychnov není tým, který bude tyto výpadky opakovat. My musíme k zápasu přistoupit zodpovědně a stoprocentně koncentrovaný. Určitě dojde ke změnám v sestavě, doma mě nezajímá nic jiného než vítězství,“ dodal Veselka.

 

Předpokládaná sestava

Růžička – Meloun, Janďourek, Eis, L. Sobotka – Freudenreich, Klement, Slanař, Zych – Moučka, M. Sobotka.

 

Začátek utkání: Neděle v 16.00

Rozhodčí: Jurka – kalina, Šrámek

Vzájemné zápasy

Sezona 2013/14

Nový Rychnov – Pohled 2:4

Pohled – Nový Rychnov 2:2

 

 

Pohled odjede do Kamenice s pokorou a navázat výkonem na první poločas s Polnou

KAMENICE N. L. – POHLED

Sobota 30. srpna 2014 v 16.30

Fotbalisté pohledského Sokola odjedou v sobotu k druhému týmu současné tabulky I. A třídy do Kamenice nad Lipou, kde budou chtít pokračovat v dobrém začátku sezony. „Máme na kontě sedm bodů, tak může odjet do Kamenice bez stresu. Určitě vnímám kvalitu soupeře, který ještě neztratil body. Takže pojedeme s pokorou, ale určitě ne odevzdat body. V minulé sezoně se s Kamenicí dvakrát prohrálo, tak jí máme co vracet. Když navážeme na první poločas z domácího zápasu s Polnou, tak můžeme pomýšlet na bodový zisk,“ je přesvědčen pohledský trenér Petr Veselka. Ten bude v sobotním zápase postrádat útočníka Jana Moučku, Davida Klementa a Vlastimila Pospíchala. „Honza se rozhodl odjet na soustředění s veteránama, David odjel na dovolenou a Vlastu dlouhodobě trápí naražená pata,“ doplnil Veselka a dodává: „S absencí těchto hráčů se musíme vyrovnat. Máme kádr o sedmnácti rovnocenných hráčích, takže ses sestavou problém není.“

Kamenice si z posledního zápasu přivezla tři body z Leštiny a podle trenéra Radka Bouchala chtějí v tomto směru pokračovat. „Nechceme, aby si z Kamenice někdo vozil body. Hrajeme doma, takže je povinnost vyhrát,“ říká jasně kamenický trenér, který na lavičce vystřídal Vlastislava Machoně. Nový trenér Kamenice slibuje na zápas s Pohledem i změny v sestavě. „Určitě dojde ke změnám v obraně. Jinak se na Pohled připravujeme a myslím, že i ostře. Předpokládám, že Pohled přijede bránit, hrát na brejky. V poli budeme lepší, bude to o tom, abychom proměnili šance,“ má jasno Bouchal.

Předpokládaná sestava Pohledu

Růžička – Meloun, M. Sobotka, Eis, L. Sobotka – Zych, Šnobl, Slanař, Paušíma – Janďourek, Švec.

Rozhodčí: Beseda – Šimák, Fabeš.

 

Výsledky soupeřů v této sezoně

Pohled – H. Brod B 1:1

Bedřichov – Pohled 2:3

Pohled – Polná B 2:0

 

Věžnice – Kamenice n. L. 0:2

Kamenice n. L – Dobronín 6:5

Leština – Kamenice n. L. 1:2

 

Vzájemné zápasy

Sezona 2013/14

Pohled – Kamenice n. L. 1:4

Kamenice n. L. – Pohled 3:1

Sezona 2012/13

Pohled – Kamenice n. L. 2:1

Kamenice n. L. – Pohled 2:2