BEDŘICHOV - POHLED 5:2 Havlíčkobrodský deník 5.5. 2014

06.05.2014 14:26

BEDŘICHOV – POHLED 5:2

Hosté překvapili na začátku utkání domácí obranu rychlými útoky a během dvou minut měli dvě vyložené šance, které ale brankář Šána vychytal. Do vedení se tak dostal Bedřichov, když se ve 13. minutě prosadil Heřmánek. Pohledský Slanař pak sice dokázal vyrovnat, ale od 25. do 29. minuty prožil jeho tým černé chvilky. David Novák dvěma rychlými trefami určil směr zápasu a na 4:1 navíc zvýšil Kolman. Bedřichov po změně stran hlídal solidní náskok. David Novák zkompletoval hattrick a dodal svým barvám ještě větší chuť, a jen díky zákrokům Růžičky skóre nenarůstalo dál. Po hodině hry se ještě prosadil hostující Zych, ale to už na vítězství Bedřichova nic nezměnilo.

Góly: 13. Heřmánek, 25., 27. a 50. D. Novák, 29. Kolman – 23. Slanař, 60. Zych. Rozhočí: Šimák. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas 4:1. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Doležal (75. M. Sobotka) – Slanař, Freudenreych, Klement, Zych – Venc, Janďourek.