BEDŘICHOV - POHLED 2:3 Havlíčkobrodský deník 18.8.2014

18.08.2014 12:19

BEDŘICHOV – POHLED 2:3
Domácí měli celou první půli více ze hry a ze čtyř vyložených příležitostí využili pouze jednu, pod níž se podepsal Volák. I začátek druhé části patřil Bedřichovu a jmenovitě znovu Volákovi, který zvýšil už na 2:0, a s hosty to v tu chvíli vypadalo bledě. Jiskra naděje vykřesal v 67. minutě Švec, který potrestal hrubku domácí obrany. Pohledští najednou vycítili šanci ke zvratu a to se jim velkou bojovností i podařilo. O dvě minuty později vyrovnali Jiří Žeguc, který Bedřichov rozesmutnil rozhodující trefou z 81. minuty.
Góly: 26. a 53. Volák – 67. Švec, 69. a 81. Žeguc. Rozhodčí: Polák. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas 1:0. Pohled: Růžička – Eis, M. Sobotka, Žeguc, Paušíma – Slanař, Zych, Janďourek (81. Mach), Meloun – L. Sobotka, Freudenreich (54. Švec).