DOBRONÍN - POHLED A 5:2 Havlíčkobrodský deník 1.6. 2015

04.06.2015 11:42

DOBRONÍN – POHLED 5:2

Už ve 2. minutě domácí slavili. Se Smejkalem si narazil Tomáš Sedláček, který naservíroval míč před prázdnou branku Mackovi. Dobronínu poté pomohla trefa na 2:0. Bratrská spolupráce Lukáše a Tomáše Sedláčkových zafugovala bezvadně. A druhý jmenovaný si v závěru poločasu připravil pro soupeře hned dvojitý direkt. Ve 39. minutě zakombinovali Cink se Smejkalem a Tomáš Sedláček zvýšil na 3:0. Hned poté získal tentýž hráč balon a skrytou střelou, která se otřela o tyč, zkompletoval hattrick.

Po změně stran se Pohledu povedlo zadělat na menší drama, protože nehlídaný Venc byl neomylný a na 2:4 snížil v 52. minutě Pokorný, který proměnil penaltu po faulu Smejkala. Domácí pak přežili další dvě šance hostů a v závěru jejich důležitou výhru pojistil střelec sobotního odpoledne Tomáš Sedláček, který přeloboval bezmocného Růžičku.
Góly: 2. Macek, 18., 39., 40. a 86. T. Sedláček – 46. Venc, 52. Pokorný (PK). Rozhodčí: Novotný. ŽK: 5:2. Diváci: 50. Poločas 4:0. Pohled: Růžička – Siebenbürger, Eis, Bártík, Polák – Klement, Pokorný (75. Zich), Martin Sobotka (25. Venc), Michal Sobotka – Bříza, Freudenreich.