DOBRONÍN - POHLED Havlíčkobrodský deník 14.10. 2013

14.10.2013 14:37

DOBRONÍN – POHLED 2:2

Domácí se museli obejít bez pěti hráčů základní sestavy, což se také v první půlce projevilo na nesehranosti.

Hra Dobronína byla nepřesná, navíc bez pohybu, a toho hosté patřičně využili. Osamocený Moučka se na vápně opřel do míče a přesnou střelou k tyči otevřel skóre. Pohled byl dál lepší a nebezpečnější a gólem do šatny domácí ještě více zpražil. Po standardce se krásně do šibenice trefil hlavou Venc.

Druhá půlka nabídla hostující bránění dvoubrankového náskoku, což se ale Pohledským vymstilo. Naopak dobronínskému kouči vyšel parádně tah s Lukášem Sedláčkem, kterého ze stopera poslal na hrot.

A právě on zajistil svým barvám bod. Nejdříve si naběhl na kolmici Záškody a po úniku prostřelil Růžičku, kterému po necelých dvaceti minutách zahrál „na housle" a vyrovnal.

Góly: 61. a 78. L. Sedláček – 19. Moučka, 44. Venc. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 4:6. ČK: 1:2 (74. Prokš – 78. Moučka, 90. Polák). Diváci: 50. Poločas 0:2. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Doležal, Klement, Šnóbl, Venc – Slanař (28. Freudenreich), Moučka.