HABRY - POHLED 1:3 Havlíčkobrodský deník 25.4.2016

26.04.2016 10:09

HABRY - POHLED 1:3

V záchranářském souboji měl Pohled raketový vstup do zápasu, kdy už v desáté minutě po gólech Slanaře a Michala Sobotky vedl 2:0. Brzké vedení hosty ukolébalo a více ze hry měly Habry, ale v koncovce se jim nedařilo. Na druhé straně velké šance spálil Gruber, Šnobl, Klement a Michal Sobotka. Do přestávky se domácím podařilo snížit zásluhou Patrika Vlčka. Po přestávce se hrál vyrovnaný fotbal, ale nebezpečnější byli hosté. Další šance spálil Freundenreich, Klement a Venc. Uklidňující pojišťující gól přidal šest minut před koncem střídající Moučka.
Góly: 41. P. Vlček - 6. Slanař, 10. M. Sobotka, 85. Moučka. Rozhodčí: Toman. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:2. Habry: Krátký - L. Vavřička, Řezníček, M. Vlček - Korel, Bělák, Desenský, P. Vlček (51. Bártík), Stránský - Klouček (77. Příbramský), Michal. Pohled: Vašíček - Krpálek, Eis, L. Sobotka, Siebenbürger - Gruber, Slanař, Klement (90. M. Sobotka), Freudenreich (77. Moučka) - Šnobl (62. Venc), M. Sobotka.