HABRY - POHLED A 9:2 Havlíčkobrodský deník 15.6. 2015

15.06.2015 15:02

HABRY - POHLED 9:2

Za stálého deště se v prvním poločase hrál oboustranně kombinační fotbal. Pohled zahrozil Šnoblem, ale z gólu se na druhé straně radoval Bělák. Potom byli Pohledští lepším týmem, zaslouženě zápas otočil. Ve 36. minutě přišel klíčový moment celého utkání. Ve vápně fauloval Lukáš Sobotka, uviděl červenou kartu a domácí z pokutového kopu vyrovnali. Hned o minutu později zaskočený Pohled dorazil Bělák třetím gólem. Když se po přestávce nechal vyloučit i Klement bylo po pohledských nadějích. Posledních dvacet minut si Habry na hřišti dělaly, co chtěly.
Góly: 19., 37. a 59. Bělák, 36. Vlček (PK), 51., 73. a 82. Bártík, 61. a 89. Korel - 23. Slanař, 27. Freundenreich. Rozhodčí: Budín. ŽK: 2:2. ČK: 0:2 (36. L. Sobotka, 65. Klement). Diváci: 50. Poločas: 3:2. Habry: Novotný (46. Krátký) - Janouch, Řezníček, Příbramský, Michal - Kudláček (20. Bártík), Korel, Klouček, Desenský - Vlček, Bělák. Pohled: Vašíček - Žeguc, Klement, Bříza, L. Sobotka - Siebenbürger (46. Krpálek), Slanař, Michal Sobotka, Freundenreich - Šnobl (68. Martin Sobotka), Polák (46. Gruber).

Jedenáct gólů viděli diváci v Habrech, kam přijel Pohled, který dohrával o devíti a prohrál 9:2.