HAVL.BROD B - POHLED Havlíčkobrodský deník 9.11. 2013

11.11.2013 18:43

H. BROD B – POHLED 0:1

V první půlhodině byli nebezpečnější hosté. Ve 23. minutě Poláka vychytal domácí gólman Žáček. O deset minut později po centru Klementa opět Polák, tentokrát mířil těsně vedle branky.

Osm minut před poločasem dokázala brodská obrana zablokovat střely Eise, Šnobla a následně Klementova střela šla vedle. Hned po příchodu z kabin mohl rezervu Slovanu dostat do vedení Sůva, který v dobré pozici hlavičkoval nad branku.

Rozhodnutí bojovného utkání přišlo v 63. minutě, kdy pohledský Šnobl prošel přes tři hráče a domácí zadáci ho zastavili faulem v pokutovém území. Eis bezpečně pokutový kop proměnil. Rozhodl tak o třech bodech, které si odváží Pohled.

Góly: 63. Eis (PK). Rozhodčí: Kopřiva: ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Havlíčkův Brod B: Žáček – Jagoš, Halamka, Adam, Molák – Sůva (77. Udržal), Rosecký (46. Fialka), Kuchta, Báča (68. Polívka) – Zimprich, Horn. Pohled: Vašíček, Sobotka, Eis, Pospíchal, Doležal – Sobotka (46. Schafferhans), Klement, Šnobl (79. Janďourek), Venc, Freudenreich – Polák (85. Štěpán).