Hodnocení sezóny 2012/2013

30.07.2014 18:19

Hodnocení sezóny 2012/2013 ŽÁCI

Družstvo žáků prošlo sezónou se střídavými výkony – podzim nezačal dobře a první tři zápasy skončili porážkou. Pak přišel turnaj v Havl. Brodě kde jsme skončili bronzoví z celkového počtu 8 družstev. Poté se herní výkon zlepšil a po podzimu skončili čtvrtí.

Na jaře jsme se drželi stále na 4. místě, i když jsme pár zápasů museli odehrát bez našich opor. Dokázali jsme potrápit i týmy z čela tabulky, žel předposlední zápas doma s Lučicí nás odsunul na konečné 6. místo. I když nám na podzimní 4. místo scházely pouhé 2 body. Ale přesto považujeme tuto sezónu za dobrou.

Tímto děkujeme všem hráčům za přístup jak k tréninkům, tak k zápasům a jejich rodičům za dopravu na zápasy.

Družstvo opouští trio hráčů, kteří dovršili věkovou hranici 13 let - Kročil Jiří, Pokorný Lukáš I., Novák

Sestava:

Zdeněk Kutlvašr, Miřátský, Sobotka, Eliška Jůzlová, Rázl, Filip Zavřel, Tomáš Zavřel, Kročil Jiří, Kročil Franta, Hospodka, Pokorný Lukáš I., Pokorný Lukáš II., Eis, Novák