KAMENICE n.L. - POHLED 2:2 Havlíčkobrodský deník 12.10. 2015

13.10.2015 16:09

KAMENICE N. L. - POHLED 2:2

Domácí se v prvním poločase trápili. Jejich hra byla až příliš těžkopádná, kombinaci scházela přesnost a proto se do šance z kategorie gólových nedostali. Hosté udeřili po půlhodině hry, nepozornost obrany potrestal gólem Freudenreich. Po přestávce se Kamenice zlepšila a výsledkem bylo vyrovnání Hadravy po rohovém kopu. Jedenáct minut před koncem Filípek z penalty završil obrat ve skóre a vše nasvědčovalo tomu, že Slovan bude slavit zisk tří bodů. Hosté však s odpovědí dlouho neotáleli, v 82. minutě se k míči dostal Slanař a lobem přes Votápka stanovil remízu.
Góly: 63. Hadrava, 79. Filípek (PK) - 32. Freudenreich, 82. P. Slanař. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Pohled: J. Růžička - Siebenbürger, Eis, Šnobl, P. Slanař, Doležal, Gruber, Švec (89. Žeguc), Freudenreich, Janďourek, Martin Sobotka.

Pohledský kapitán Petr Slanař (v bílém) zajistil svému týmu překvapivou remízu v Kamenici nad Lipou, kde se mu za stavu 2:1 podařilo přehodit gólmana Votápka.