KAMENICE n. L. - POHLED 5:3 Havlíčkobrodský deník 1.9.2014

01.09.2014 14:56

KAMENICE N. L. – POHLED 5:3
Domácí měli do zápasu raketový vstup. Už ve 4. minutě přišel ostrý centr z pravé strany, první střelu gólman Růžička vyrazil, ale Dvořák už pohodlně poslal svůj tým do vedení. O osm minut později hosté zahrávali rohový kop, míče se zmocnili domácí a z brejkové situace opět trestal Dvořák. Aby toho nebylo pro Pohled málo, tak v 19. minutě uzavřel opět po centru ze strany Dvořák hattrick. Hosty trochu probudili dva trestné kopy. Nejdříve se technicky prosadil Slanař a po něm tvrdou střelou z pětatřiceti metrů Eis.

Po přestávce se dokonce podařilo Pohledu vyrovnat střídajícím Freudenreichem, který zakončil pěknou akci Slanaře a Zycha. Následně mohl strhnout vedení na stranu Pohledu Slanař, ale branku netrefil a navíc se mával ofsajd. V 66. minutě přišel opět trest ze strany. K míči se dostal Dvořák a bylo to 4:3. Pohled se nevzdával. O vyrovnání se mohl postarat Freudenreich, ale v cestě mu stála tyčka. V 79. minutě přišel pátý gól domácích a šťastným střelcem nebyl nikdo jiný než Martin Dvořák. Ze závěrečného tlaku hosté vytěžili pouze šanci Janďourka, který nechal vyniknout Votápka.
Góly: 4., 12., 19., 66. a 79. Dvořák – 20. Slanař, 28. Eis, 56. Freudenreich. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:2. Pohled: Jan Růžička – Meloun, M. Sobotka, Eis, L. Sobotka, Zych, Mach, Slanař, Paušíma, Janďourek, Švec (46. Freudenreich).