KAMENICE - POHLED 3:1 Havlíčkobrodský deník 22.4. 2014

22.04.2014 21:16

KAMENICE – POHLED 3:1

Domácí v úvodu pořádali v obraně doslova Den otevřených dveří. Gólem mohla skončit už hlavička Janďourka, nad břevno mířil Moučka, neskóroval ani v tutovce L. Sobotka. Pak se do hry dostali i domácí a záhy slavili vedení. V 8. minutě se skluzem prosadil Houška. Ve 33. minutě využil Moučka nepozornosti kamenické obrany a vyrovnal. To však nebyl poločasový stav, těsně před odchodem do kabin trestal chybu na druhé straně hřiště Dvořák. Ve druhé půli už byli domácí o poznání lepší. Hlavně Dvořák mohl několikrát rozhodnout, v 63. minutě jeho střelu zastavila tyč. Kamenici uklidnil až v 77. minutě Míka, který po průniku do vápna nadvakrát překonal Vašíčka.

Góly: 8. Houška, 45. Dvořák, 77. Míka – 33. Moučka. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Pohled: Vašíček – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Doležal, Michal Sobotka, Freudenreich, Klement (72. Martin Sobotka), Moučka, Vanc, Janďourek.