LEDEČ N.S. - POHLED 4:1 Havlíčkobrodský deník 28.3. 2016

29.03.2016 14:53

LEDEČ N. S. - POHLED 4:1

Domácí Ledeč byla po celé utkání lepším a aktivnějším týmem, Pohled spoléhal na obranný dvojblok a protiútoky. Ten jim vyšel již v jedenácté minutě, kdy Moučka uvolnil Janďourka, a ten překonal Bezděka. Domácí vyrovnali ve 34. minutě, kdy ztrátu míče potrestal Bláha. Potom mohl vrátit Pohledu vedení Moučka, ale branku těsně minul.

Do poločasu dokázala Ledeč vývoj utkání otočit zásluhou Trpišovského. Hned po příchodu z kabin pohledská obrana chybovala při odkopu. Nařízený pokutový kop proměnil kapitán Nepovím. Snížit mohl Moučka, tentokrát jeho pokus byl zablokován. Konečnou podobu výsledku dal Jakub Gramer.
Góly: 34. Bláha, 43. Trpišovský, 47. Nepovím (PK), 61. J. Gramer - 11. Janďourek. Rozhodčí: Denev. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Ledeč: Bezděk - Kuja, Pešek, F. Gramer, Vladyka - Machala (8. J. Gramer), Nepovím, Turek (71. Šotola), Toula - Bláha (71. Voplakal), Trpišovský. Pohled: Vašíček - Žeguc, Eis, Martin Sobotka, Doležal - Gruber, Klement, Michal Sobotka, Siebenbürger - Moučka, Janďourek.