Leština a Pohled vstoupí do sezony s novými trenéry Havlíčkobrodksý deník 21.7. 2014

21.07.2014 20:44

SOKOL POHLED
V Pohledu došlo k výměně trenéra, kdy pracovně zaneprázdněného Miroslava Krpálka vystřídal na lavičce Petr Veselka. „V Pohledu jsem žil do svých sedmnácti let a letos o letních prázdninách je to přesně osmnáct let, kdy se vracím „domů". Všichni jsme zestárli, ale je to pro mě hezký návrat. Teď si přeji, abychom se tady všichni fotbalem bavili," říká nový pohledský trenér. Ten si tým převzal 11. července odlehčeným tréninkem. „Kvůli zaměstnání kluků trénujeme dvakrát týdně. Prvních čtrnáct dní budeme věnovat převážně kondiční složce a novému systému hry. Mám s asistentem Radimem Pokorným v přípravě 26 hráčů, z toho pět nových tváří. Po přípravném zápase se Světlou kádr zúžíme na konečnou podobu šestnácti hráčů a dva brankáře," má jasno Veselka.

Zahájení přípravy 11. 7.
Zápasy
27. 7. Přibyslav (pohár), 17.00 (D)
30. 7. Světlá n. S., 18.00 (V)
2. 8. Šmolovy, 18.00 (D)

S letní přípravou na novou sezonu začali i I. A třídy fotbalisté Věžnice (v tmavém), kteří sehrají tři přípravná utkání.