LEŠTINA - POHLED 0:0 Havlíčkobrodský deník 7.9. 2015

10.09.2015 12:43

LEŠTINA - POHLED 0:0

V Leštině se prakticky hrálo o šest bodů. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez šancí na obou stranách. Po přestávce si Pohled vytvořil pětadvacetiminutový trvalý tlak, při kterém si vytvořil tři slibné příležitosti. Ty však zůstali nevyužity. Potom byli více na míči domácí, ale jejich snažení bylo pouze po velké vápno. Pohledský gólman Růžička si se střelami ze střední vzdálenosti poradil. Nakonec se tedy zrodila bezbranková remíza, která pro oba týmy ze spodku tabulky nic neřeší.
Rozhodčí: Machač. ŽK: 2:4. Diváci: 84. Poločas: 0:0. Leština: Novotný - T. Aubrecht (11. Pajer), Proněk, Čáslavský Karel - Pleva (84. Čejka), Forejt, Prchal, Mišovic - Poul, L. Aubrecht (69. Bráník). Pohled: Růžička - Gruber, Polák, Klement, Krpálek - Freundenreich (17. Švec), Eis, Slanař, Bártík - Venc, Žeguc.