LEŠTINA - POHLED 1:1 Havlíčkobrodský deník 2.6. 2014

02.06.2014 15:23

LEŠTINA – POHLED 1:1
Leština si už v první polovině zápasu vypracovala čtyři gólovky, všechny však zůstaly neproměněné. Góly tak padaly až po poločase. Nejprve Forejtovu penaltu vystihl gólman Růžička, ale tentýž hráč se vzápětí prosadil z dorážky. Domácí se však začali evidentně bát o výsledek, čehož v závěru využil Venc a povedeným lobem srovnal na konečných 1:1.
Góly: 58. Forejt – 85. Venc. Rozhodčí: Nýdrle. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Leština: Koudelka – Proněk, Karel, Čáslavský, Staněk – Prchal (54. Forejt), Piskač, Sobek (70. Prášek), Aubrecht – Bráník, Bárta (53. Hospodský). Pohled: Růžička – Eis, Pospíchal, L. Sobotka (84. M. Sobotka), M. Sobotka – Slanař (67. Janďourek), Klement, Freudenreich, Moučka (78. Doležal) – Venc, Polák.