LEŠTINA - POHLED 4:1 Havlíčkobrodský deník 26.10.2014

27.10.2014 15:02

LEŠTINA – POHLED 4:1
Leština začala aktivně a dvakrát se dostala do zakončení. Jenže v desáté minutě hosté podnikli brejk a Moučka poslal Pohled do vedení. Potom začala Leština ještě více kousat a několikrát se vyznamenal Růžička. Po půlhodině hry se domácí dočkali vyrovnání, když se nedomluvil Eis s gólmanem a Mišovic trestal. Po přestávce začal Pohled náporem, největší šanci zazdil Klement a následně došla Pohledu fyzička, navíc se nechal po dvou žlutých kartách vyloučit Lukáš Sobotka. Domácí, tak měli usnadněnou úlohu a s přehledem rozhodli o svém zaslouženém vítězství.
Góly: 30. Mišovic, 63. Forejt, 79. Prchal, 90. Bárta – 10. Moučka. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (70. L. Sobotka). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Leština: Neuvirth – T. Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Karel – Prchal (69. Bárta), Forejt, L. Aubrecht (78. Sobek), Poul – Piskač, Mišovic (88. Mrkvička). Pohled: Růžička – Eis, M. Sobotka, Pospíchal (15. Paušíma), Meloun – Zych, Klement, Venc, L. Sobotka – Polák (68. Janďourek), Moučka.