LUKA NAD JIHLAVOU - POHLED Havlíčkobrodský deník 29.10. 2013

29.10.2013 16:51

LUKA N. J. – POHLED 6:0

Domácí měli po celé utkání výraznou územní převahu, kterou korunoval Boháček přesným přímým kopem a ještě Hrdlička, jenž byl na konci pěkné kombinační akce. Poté se osmělil i Pohled, ale ani jednu ze svých šancí nevyužil. Zvýšit tak mohl Lapeš, ovšem jeho parádní projektil z třiceti metrů orazítkoval tyčku.

Ve druhé půlce nejprve domácí nevyužili tři vyložené šance, ale mrzet je to nemuselo, protože v 65. minutě přišel klíčový okamžik zápasu. Hrdlička postupoval sám na Růžičku, který ho ve vápně srazil, dostal červenou a penaltu proměnil brankář Čermák. Hosté od té chvíle prakticky na hřišti neexistovali, a tak si Loučtí vylepšili skóre. V poslední desetiminutovce se prosadili Hrdlička, P. Hintnaus a Navrátil.

Góly: 27. Boháček, 30. a 83. Hrdlička, 65. Čermák (PK), 86. P. Hintnaus, 87. Navrátil. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (65. Růžička). Diváci: 120. Poločas 2:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Doležal, Mach, Klement, Moučka (72. Freudenreich) – Šnobl (81. Šikner), Venc (46. Schafferhanz).