NOVÝ RYCHNOV - POHLED A 2:2 Havlíčkobrodský deník 20.4. 2015

20.04.2015 14:34

N. RYCHNOV – POHLED 2:2
V rušném zápase první šanci domácích brankář Dobrovolný kryl, ale v 5. minutě byl na hlavičku M. Faltýnka už krátký. Z protiútoku nastřelil hostující Slanař tyč. Skóre se tak měnilo na druhé straně. Ve 35. minutě kopali domácí penaltu, Mugrauer ji rozehrál na O. Kratochvíla a bylo to 2:0. Hosté přidali a Michal Sobotka ještě do přestávky hlavou snížil.

Největší šanci rozhodnout zápas měli domácí v 58. minutě, kdy brankář Dobrovolný vykopl hlavičku Faltýnka a při následných dorážkách hostům hned dvakrát pomohlo břevno. Konečnou remízu tak zařídil po zaváhání obrany Startu Bříza.
Góly: 5. M. Faltýnek, 35. O. Kratochvíl – 39. Michal Sobotka, 67. Bříza. Rozhodčí: Holý. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Pohled: Dobrovolný – Martin Sobotka, Eis, Polák, L. Sobotka, Slanař, Klement, Freudenreich, Krejdl, Michal Sobotka, Bříza.