NOVÝ RYCHNOV - POHLED Havlíčkobrodský deník 16.9. 2013

16.09.2013 14:35

N. RYCHNOV – POHLED 2:4

Domácí obrana jakoby si vzala první půlhodinu volno a nechala hosty vytvořit si tříbrankový náskok. Nový Rychnov se probral až ve 38. minutě, kdy snížil Ehl a tři minuty po poločase přiblížil vyrovnání Mugrauer. Na bodový zisk pro domácí však už bylo pozdě. Pohled kontroloval hru a navíc Klement v závěru přidal gólovou pojistku.

Góly: 38. Ehl, 48. Mugrauer – 6. Venc, 28. Slanař, 31. Schafferhans, 84. Klement. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:3. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Mach (88. Janďourek), Doležal, Slanař (46. Freudenreich), Klement, Venc, Zich (90. Kounek), Schafferhans.