PACOV - POHLED 1:1 Havlíčkobrodský deník 6.10.2014

06.10.2014 17:41

PACOV – POHLED 1:1
Pacov zase neúspěšně bojoval s nepřesným zakončením. Přesto získal už v 11. minutě vedení. Kostroun získal na polovině míč, našel Přibyla a po jeho centru uklidil míč do sítě Hrobský. Za dalších jedenáct minut ale přišla odpověď. Domácí selhali při autovém vhazování, ztratili míč a střelou na zadní tyč srovnal Zych. Po přestávce se bezbrankový stav už nezměnil. „Snažili jsme se o útočnou hru, ale neprosadili jsme se, i když jsme si vypracovali asi čtyři dobré šance," lamentoval trenér Pacova Luděk Šlechta.
Góly: 11. Hrobský – 22. Zych. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Pohled: Růžička – Eis, Sobotka, Paušíma, Slanař (16. Zych), Klement, Moučka (78. Švec), Janďourek, Meloun (82. Mach), Venc.