PACOV - POHLED 4:1 Havlíčkobrodský deník 21.9. 2015

22.09.2015 12:10

PACOV - POHLED 4:1
V Pacově se celý zápas hrálo na jednu branku. Už v 11. minutě vytěžil přihrávku Vítámváse v první gól v dresu Pacova M. Faltýnek, na 2:0 zvýšil po úniku L. Rybčák. Po přestávce hra kočky s myší pokračovala. Pacov trefil třikrát brankovou konstrukci, M. Faltýnek neproměnil penaltu. Ten se přesto do listiny střelců zapsal ještě jednou, na 4:0 pak zvýšil Váňa. Hosté se dočkali až v závěru, kdy si vlastní gól vstřelil dezorientovaný T. Kuran.
Góly: 11. a 66. M. Faltýnek, 31. L. Rybčák, 76. Váňa - 82. vlastní. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pohled: Růžička - Siebenbürger, Eis, Šnobl, Slanař, Moučka, Venc, Gruber, Freudenreich, Martin Sobotka, Žeguc (68. Michal Sobotka).