PELHŘIMOV B - POHLED 0:1 Havlíčkobrodský deník 29.9. 2015

30.09.2015 07:48

PELHŘIMOV B - POHLED 0:1

Předposlední Pohled brzy zjistil, že není v Pelhřimově bez šancí na bodový zisk. Domácí hráli vlažně, chyběl jim důraz i pohyb. Ve 14. minutě dostal Šnobl dostatek času i prostoru, že mohl zamířit k tyči, brankář Dvořák byl zcela bez šance zasáhnout. Juniorka pak přidala na tempu, ale v prvním poločase toho z fotbalové abecedy moc nepředvedla. Skórovat mohl ve 42. minutě po hrubce stopera skórovat Hložek, jenže nadějný útok mu pokazil včasným vyběhnutím brankář Růžička.

Ve druhém poločase už to byl jen boj, kterému na obou stranách chyběla především přesnost. Vyrovnání se mohl dočkat Pakosta, jenže to by nesměl zblízka trefit Růžičku. Hosté vyráželi do protiútoků zřídka, ale v 71. minutě měli šanci z kategorie gólových. Slanaře však vychytal Dvořák.
Gól: 14. Šnobl. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička - Eis, Šnobl (78. Martin Sobotka), Slanař, Klement, Gruber, Venc, Žeguc, Michal Sobotka, Freudenreich, Janďourek.