POHLED A - BEDŘICHOV 2:2 Havlíčkobrodský deník 19.10. 2015

19.10.2015 15:31

POHLED - BEDŘICHOV 2:2

Pohled hrálo v domácím prostředí na tři body. Po desetiminutovém náporu, kdy si vytvořil několik slibných příležitostí z křídelních prostorů, se uchýlil k nakopávaným míčům, se kterými měli oba týmy problémy. V 16. Minutě se po chybě pohledských hráčů se zakončení dostal Kolman, který překonal Růžičku. Do velké šance se na druhé straně dostal Eis, ten správný okamžik pro zakončení prováhal. Z vyrovnání se před poločasem radoval Freundenreich.

Po přestávce mohl Pohled dostat do vedení Šnobl, ale z dobré pozice branku přestřelil. Velkou šanci spálil i Michal Sobotka. Do vedení šli opět hosté Kolmanem. Konečnou remízu zařídil třináct minut před koncem Freundenreich.
Góly: 42. a 77. Freudenreich - 16. a 70. Kolman. Rozhodčí: Machač. ŽK: 0:4. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Pohled: Růžička - Siebenbürger (85. Klement), Eis, Doležal, Šnobl - Slanař, Martin Sobotka (11. Bártík), Švec (50. Venc), Michal Sobotka - Freudenreich, Janďourek.