POHLED A - DOBRONÍN 1:2 Havlíčkobrodský deník 2.11. 2015

02.11.2015 20:39

POHLED - DOBRONÍN 1:2

Hosté byli v Pohledu od začátku lepším týmem. Jejich hra na Tomáše Sedláčka jim poměrně vycházela, ale ten neměl seřízenou střeleckou mušku. Do vedení se dostal Dobronín po rohovém kopu, kdy se prosadil Smejkal. "V prvním poločase jsme si říkali o debakl, hosté nastřeli dvě tyče a zachránil nás gólman Růžička," řekl pohledský trenér Petr Veselka. Po přestávce zvýšil přeci jen Tomáš Sedláček, ale Michalu Sobotkovi se podařilo snížit na 2:1. Pohled nakonec mohl šahat po bodu, kdy se Polák po rohovém kopu hlavou prosadil. "Z naší strany hrozný výkon. Nemá cenu ho dál komentovat," dodal Veselka.
Góly: 70. Michal Sobotka - 36. Smejkal, 58. T. Sedláček. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 5:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička - P. Siebenbürger, Eis, Doležal, Šnobl (46. Klement) - Slanař, Venc (51. Gruber), Michal Sobotka, Freudenreich - Janďourek, Polák.