POHLED A - HABRY 1:1 Havlíčkobrodský deník 14.9. 2015

14.09.2015 13:59

POHLED - HABRY 1:1

Domácí byli v prvním nebezpečnější, Habry zase fotbalovější. První dobrou příležitost měl Šnobl, ale teprve se zastřeloval. Z gólu se radoval ve 22. minutě, kdy prostřelil Krátkého. O minutu později se mohl Šnobl radovat podruhé, jeho střela minula těsně levou tyčku haberského gólmana. Následně se mohl prosadit Slanař, jeho pokus šel mimo branku a v jasné pozici Janďourek střílel pouze do Krátkého. Před poločase chybovala pohledská obrana v rozehrávce, Habry se dostaly k rohovému kopu a po něm Vlček hlavou vyrovnal. Druhý poločas se díky nepřesným výrokům rozhodčích vyhrotil, hrálo se hodně nervózně. V 87. minutě ještě Moučka kopal trestný kop, který Krátký bravurně zlikvidoval.
Góly: 22. Šnobl - 44. Vlček. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Pohled: Růžička - Gruber, Polák (56. Šikner), Eis, L. Sobotka - Bártík (82. Freundenreich), Moučka, Slanař, Šnobl - Janďourek, Žeguc (46. P. Siebenbürger). Habry: Krátký - Vavřička, Klouček (65. Fanta), Michal, Korel - Desenský (76. Řezníček), Bernat, Stránský, Příbramský - Vlček, Melechovský (82. Novotný).