POHLED A - HAVLÍČKOVA BOROVÁ 3:1 Havlíčkobrodský deník 11.5. 2015

11.05.2015 13:42

POHLED – H. BOROVÁ 3:1

Nabuzený Pohled vlétl do zápasu jako uragán. Už ve třetí minutě se po trestném kopu důrazem prosadil Michal Sobotka. Potom vybojoval míč Lukáš Sobotka, předložil ho Břízovi, který zvyšoval na 2:0.

Na druhé straně chytil tutový gól Borovským Růžička. Po přestávce se Pohledští nedokázali vyrovnat s větrem a Borová se dostávala do tlaku. Ten vyústil v 73. minutě snížením Rakušanem.

Hosté se snažili o vyrovnání, otevřeli hru a z brejkové situace pojistil výhru domácímu celku Michal Sobotka. Nejlepším hráčem pohledského celku byl gólman Růžička, který zejména ve druhém poločase svůj tým podržel.
Góly: 3. a 86. Michal Sobotka, 28. Bříza – 73. Rakušan. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Pohled: Růžička – Siebenbürger, Eis, Polák, L. Sobotka – Bártík (88. Žeguc), Klement, Slanař (57. Krejdl), Freundenreich (87. Gruber) – Michal Sobotka, Bříza. H. Borová: Jonák – Janáček, Hospodka, D. Chlubna, A. Chlubna – Kučera, J. Veselý, Blažek, A. Frühbauer (40. Z. Frühbauer) – P. Veselý, Rakušan (74. Němec).