Pohled A - Havlíčkův Brod (Dorost) 2:1 Havlíčkobrodský deník 23.3. 2015

23.03.2015 17:14

POHLED – H. BROD U18 2:1
V prvním poločase si domácí tým vytvořil tři šance, ale Klement, Bříza a ani Michal Sobotka úspěšní nebyli. Na druhé straně se pěknou střelou prezentoval Vácha. Po přestávce poslal Pohled do vedení Michal Sobotka, ale na jeho gól dokázal odpovědět Fišer. Vítězství domácím trefil deset minut před koncem po rohovém kopu hlavičkou Bříza. „Nepodali jsme optimální výkon, chybělo nám větší nasazení a klid v koncovce. Brodský dorost byl ve druhém poločase vyrovnaným soupeřem," řekl pohledský trenér Petr Veselka. „My jsme konfrontaci s týmem z I. a třídy ještě neměli. Byl to pro nás silový zápas, pro kluky přínosný. Škoda šancí, které jsme si po přestávce vytvořili," smutnil brodský kouč Josef Fikar.
Góly: 49. Michal Sobotka, 80. Bříza – 73. Fišer. Rozhodčí. Niederle. Poločas: 0:0. Pohled: Vašíček – Martin Sobotka, Eis, Polák, L. Sobotka – Freudenreich, Klement, Michal Sobotka, Gruber – Krejdl, Bříza. Střídal: Ferko. H. Brod U18: Beránek – Látera, L. Peřina, Hamařík, Hejl – Chepara, Havel, Nedvěd, Vácha, Megela – Fišer. Střídali: Adam, J. Peřina, Říha, Eisenvort.