POHLED A - LEDEČ N.S. 2:6 Havlíčkobrodský deník 17.8.2015

17.08.2015 16:01

POHLED - LEDEČ N. S. 2:6

V prvním poločase sehráli Pohledští s ambiciózní Ledčí více jak vyrovnanou partii. Do první šance se dostal Slanař, ale jen těsně minul branku. Následně Michal Sobotka neuspěl jeden na jednoho a z nakopnutého míče Pohled poprvé inkasoval. Do další šance se dostal opět Slanař a po něm Michal Sobotka. V 17. minutě se Slanařovi podařilo vyrovnat, ale o pouhou minutu už Ledeč zase vedla zásluhou Bláhy. Ten ve 32. minutě měl na kontě hattrick. Po přestávce hosté odevzdanému Pohledu přidali ještě tři góly a v poslední minutě ještě Michal Sobotka snížil z pokutového kopu.
Góly: 17. Slanař, 90. Michal Sobotka (PK) - 5., 18., 32. a 77. Bláha, 59. a 63. Voplakal. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:0, ČK: 0:1 (89. Vitiska). Diváci: 120. Poločas: 1:3. Pohled: Růžička - M. Siebenbürger, Eis, Moučka (56. Freundenreich), P. Siebenbürger (89. Martin Sobotka) - Šnobl, Bártík (82. Žeguc) - Venc, Slanař, Klement - Michal Sobotka. Ledeč: Vitiska - Kuja, Prchal, F. Gramer, Vladyka - J. Gramer (73. Hofrichter), Nepovím, Turek, Voplakal (80. Bezděk) - Trpišovský, Bláha (86. Pospíšil).