POHLED A - LEŠTINA 0:5 Havlíčkobrodský deník 8.6.2015

11.06.2015 11:24

Derby vyznělo jasně pro Leštinu

Slavit postup chtějí po zápase v Leštině fotbalisté brodského béčka (v bílém).

V okresním derby dostali potupného bůra fotbalisté Pohledu od Leštiny. Rozhodnuto bylo po hodině hry, kdy Mišovic pěknou střelou zvyšoval už na 3:0 a uzavřel svůj hattrick. V závěru utkání se ještě prosadil i Sobek s Poulem.

"Konec sezony nás nezastihl v optimální pohodě. Poslední zápasy ukázaly, že někteří hráči na I. A třídu nestačí a ti, co ji hrát mohou, jsou momentálně bez formy a ukázali, že se záchrana musí brát jako úspěch. Leština vyhrála zcela zaslouženě, my ji prakticky ničím neohrozili. Soupeř byl lepší v pohybu, v rychlosti i v kombinaci. My jsme jim cestu za třemi body příliš usnadnili," řekl pohledský trenér Petr Veselka.
"Podařilo se nám dát rychlé góly. Soupeř si nic nevytvořil, jsem s hrou i výsledkem spokojený," zhodnotil derby leštinský kouč David Hospodka.