POHLED A - LUKA NAD JIHLAVOU 3:3 Havlíčkobrodský deník 31.8.2015

02.09.2015 08:39

POHLED - LUKA N. J. 3:3

Pohled favorizovaná Luka zaskočil obrovskou bojovností. Hosté byli fotbalovější, techničtější, ale jejich hra byla pouze po velké vápno. V zápase se zejména blýskl autor hattricku Slanař, který poslal Pohled do vedení ve 12. minutě. O čtyři minuty později chybovala levá strana Pohledu a Hitnaus pohodlně vyrovnal. O další tři minuty Slanař vrátil Pohledu vedení, ale do poločasu stačil Hitnaus opět vyrovnat.
Zmiňovaný hattrick Slanař zakončil hned po přestávce. Smůlu si Pohled vybral v poslední minutě, kdy Hrdlička vyrovnal střelou doprostřed branky.
Góly: 12, 19. a 52. Slanař - 16. a 38. Hitnaus, 89. Hrdlička. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 2:0. Diváci: 103. Poločas: 2:2. Pohled: Růžička - Gruber, Polák, Klement, P. Siebenbürger - Bártík, Eis, Slanař, Freundenreich - Venc, Moučka (46. Žeguc).