POHLED A - PACOV 1:4 Havlíčkobrodský deník 18.5. 2015

18.05.2015 14:19

POHLED – PACOV 1:4

Pohledští fotbalisté nedokázali navázat na bojovný výkon proti Havlíčkovi Borové. Sice Břízou nastřelili břevno, ale hosté podnikali nebezpečné brejky, které obrana na čele s gólmanem Růžičkou dokázali odvrátit. Ve 37. minutě se k odraženému míči dostal Eis, který Pohled poslal do vedení. V poslední minutě prvního poločasu našel Michal sobotka na malém vápně Břízu, ale ten trestuhodně branku přestřelil.

Po přestávce domácí nepohlídali rohový kop a Kuran hlavou nedal Růžičkovi šanci. Důraz předvedl Pacov ve vápně v 72. minutě, když Kostroun dotlačil do branky centr Stejskala. O tři minuty později byl vyloučen Eis a Kabíček se z trestného kopu nemýlil. Rozložený Pohled dorazil v poslední minutě Váňa.

„Odehráli jsme nejhorší jarní utkání. Chyběly nám z minulého utkání bojovnost, nasazení. Inkasovat jsme mohli už v prvním poločase, ale naše chyby soupeř nepotrestal," řekl k zápasu pohledský trenér Petr Veselka.
Góly: 37. Eis – 55. Kuran, 72. Kostroun, 75. Kabíček, 89. Váňa. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (72. Eis). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička – Siebenbürger (51. Martin Sobotka), Eis, Polák, L. Sobotka – Bártík (39. Zych), Klement, Slanař, Freundenreich – Michal Sobotka, Bříza (68. Krejdl).