POHLED A - SPEŘICE 0:1 Havlíčkobrodský deník 5.10. 2015

06.10.2015 20:34

POHLED - SPEŘICE 0:1

V Pohledu se odehrálo hodně bojovné a oboustranně tvrdé utkání. V prvním poločase si ani jedno mužstvo nevypracovalo vyloženou šanci. V 50. minutě se zastřeloval Ganobjak, jeho pokus skončil vysoko nad brankou. O tři minuty později ovšem předvedl fotbalovou parádu, když napřáhl z 35 metrů a trefil se nádherně do šibenice. O vyrovnání se mohl postarat Eis, ale jeho střelu Brzoň zázračně vyrazil na rohový kop. Po něm se na zadní tyči objevil Venc, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla. Závěr zápasu se odehrál v nervózním duchu.
Gól: 58. Ganobjak. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 5:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička - Freundenreich, M. Sobotka, Eis, L. Sobotka - Šnobl (46. P. Siebenbürger), Klement (89. Žeguc), Slanař, Gruber - Janďourek, Venc.