POHLED A - SPEŘICE 2:3 Havlíčkobrodský deník 27.4. 2015

27.04.2015 14:30

POHLED – SPEŘICE 2:3
Domácí podcenili vstup do utkání, kdy po nákopu stopera se míče chopil Morava a z ofsajdové pozice poslal hosty do vedení. Po přestávce chybovala domácí obrana a Štěpán dal na 0:2. O dvě minuty později na pravé straně utekl Michal Sobotka, předložil míč Břízovi, který pohodlně do prázdné branky snížil. O deset minut později byl faulován Freudenreich a Eis z trestného kopu vyrovnal. Pak Břízovu hlavičku vyrazil hostující gólman. V 75. minutě nebyl uznaný gól Michalu Sobotkovi pro údajný faul na brankáře. Pět minut před se opět trefil Morava.
Góly: 52. Bříza, 63. Eis – 1. a 85. Morava, 50. Štěpán. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Martin Sobotka, Eis, Polák, Freudenreich – Klement, Slanař, Michal Sobotka, Krejdl (46. Krpálek) – Bártík (78. Venc), Bříza.