POHLED A - VĚŽNICE 1:1 Havlíčkobrodský deník 25.5. 2015

25.05.2015 15:45

POHLED – VĚŽNICE 1:1
Pohled chtěl po minulém propadáku doma uspět, ale už ve čtvrté minutě šla Věžnice do vedení zásluhou Krupičkou. O vyrovnání se postaral ve 25. minutě kapitán Freundenreich. Do konce poločasu se hrálo neurovnané utkání. Po přestávce se zbytečně nechal vyloučit Moučka, přesto se Pohled snažil o vstřelení druhé branky. Hosté chodili nakopávanými míči do brejků, ale s nimi si golman s obranou poradili. Největší šanci spálil Lukáš Sobotka. V 85. minutě trefil ruku hostujícího brankáře.

Góly: 25. Freundenreich – 4. Krupička. Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (64. Moučka). Pohled: Dobrovolný (46. Růžička) – Siebenbürger, Polák, L. Sobotka – Gruber (46. Moučka), Klement, Bártík, M. Sobotka, Freudenreich – Bříza, Krejdl. Věžnice: Šejstal – Smutný, Drahoš, Kocourek, Fikejz – Mottl, Kölbl, Krupička (27. Laštovička, 80. Kunc), Chalupník, Pertlíček – Šimoníček.

ŠANCE. Ty v derby zápase s Pohledem neproměnil věžnický útočník Šimoníček (v bílém), který jinak patřil na hřišti k nejlepším hráčům.

ŠANCE. Ty v derby zápase s Pohledem neproměnil věžnický útočník Šimoníček (v bílém), který jinak patřil na hřišti k nejlepším hráčům.Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/brodske-becko-stale-zivi-nadeji-na-postup-20150525.html