POHLED -BEDŘICHOV 1:0 Havlíčkobrodský deník 30.3. 2015

30.03.2015 16:03

POHLED – BEDŘICHOV 1:0Domácí se z první vážnější šance dostali do vedení. Ve třetí minutě našel Lukáš Sobotka dlouhým autem na zadní tyči bratra Michala, který míč dotlačil za záda bedřichovského gólmana. Potom se hrál oboustranně hodně nepřesný fotbal, přesto si více šancí vypracovali domácí, ale v koncovce byli neúspěšní. Po přestávce hosté nastřelili tyč Dobrovolného branky. Rozhodnutí na kopačce měl dvakrát Slanař, ani on štěstí neměl. V poslední čtvrthodině se nechal Pohled nakopávanými míči zatlačit, ale tři body si vzít nenechal.Gól: 3. Michal Sobotka. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pohled: Dobrovolný – Martin Sobotka, Eis, Polák, L. Sobotka – Freundenreich (74. Gruber), Klement, Slanař, Michal Sobotka – Bříza (60. Zych), Krejdl (77. Moučka).