POHLED - BEDŘICHOV Havlíčkobrodský deník 23.9. 2013

23.09.2013 21:13

POHLED – BEDŘICHOV 2:4

Pohled vstoupil do utkání, jak nejlépe mohl. Po přihrávce Zycha otevřel v 8. minutě skóre Venc. Jenže Bedřichovu se podařilo po dvaceti minutách vyrovnat a za dalších šest minut výsledek otočit.

Hned po změně stran se kopala penalta, když hosté zahráli ve vápně rukou. Šnobl ji s přehledem proměnil. Poté se hrála vyrovnaná partie, kdy si oba celky vytvořily po jedné šanci. Ale branka nepadla. Až udeřili hosté, když během dvou minut vstřelili dvě branky a bylo rozhodnuto. Pohled už nedokázal ani vyrovnat.

Góly: 8. Venc, 46. Šnobl (PK) – 20. Paulík, 26. Pojer, 71. Palán, 73. P. Mašek. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 1:2. Pohled: Růžička – Pospíchal, Doležal, L. Sobotka, Polák – Freudenreich (74. Mach), Slanař (81. Moučka), Klement, Venc – Šnobl, Zych.