POHLED -DOBRONÍN 2:3 Havlíčkobrodský deník 20.10. 2014

20.10.2014 16:03

POHLED – DOBRONÍN 2:3
Pohled chtěl odčinit nepříznivou bilanci s Dobronínem, kterého ještě v soutěži nikdy neporazil. Hroutit plány se začali už ve 14. minutě, kdy si gólman Vašíček dal smolný vlastní gól. Ve 20. minutě domácí obrana nepohlídala T. Sedláčka, a bylo to 0:2. Po přestávce se zápas díky nepřesným výrokům rozhodčích vyhrotil a hrálo se hodně nervózně. Domácí poslali do hry třetího útočníka Jiřího Poláka, který hru vpředu oživil. Nejdříve ale Michal Sobotka proměnil pokutový kop a po něm Polák hlavou vyrovnal. O chvíli později mohl Polák chytrou střelou zápas otočit, ale trefil pouze břevno. Na druhé straně hosté proměnili T. sedláčkem další brejk. Vyrovnat mohl Moučka, ale na brankové čáře trefil obránce a v poslední minutě měl Pohled smůlu, když trestný kop směřující do šibenice hostující obránce vyhlavičkoval.
Góly: 61. M. Sobotka (PK), 64. Polák – 14. vlastní, 20. a 71. T. Sedláček. Rozhodčí: Machát. ŽK: 4:3. ČK: 0:2 (80. T. Sedláček, 85. P. Meloun). Diváci: 80. Poločas: 0:2. Pohled: Vašíček – Siebenbürger, M. Sobotka, V. Pospíchal, L. Sobotka – Zych, Klement, Polák, Paušíma – Moučka, Janďourek.

Střelecké kopačky si v zápase s Dobronínem obul po dlouhé době nestárnoucí Jiří Polák (vlevo), který nastoupil ve druhém poločase, podařilo se mu vyrovnat na 2:2 a ještě chytrou střelou trefil břevno. Nakonec se ovšem radoval soupeř z vítězství 3:2.