POHLED - DOBRONÍN 3:6 Havlíčkobrodský deník 26.5. 2014

27.05.2014 21:15

POHLED – DOBRONÍN 3:6

V prvním poločase měli jasně navrch hosté z Dobronína. Ty se díky Tomáši Sedláčkovi dostali v úvodu do tří vyložených šancí, které bravurně zlikvidoval Růžička. Na druhé straně mohl pohledské dostat do vedení Freundenreich, ten však v koncovce selhal. Ve 23. minutě se hosté po střetu Růžičky s Tomášem Sedláčkem dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí ho správně po poradě s pomezním nenařídil. Hrdina úvodních minut pohledský gólman Jan Růžička se ve 32. minutě nechal překvapit hlavičkou Kalců – 0:1. O pět minut později vyrovnal Polák, ale během minuty před odchodem do kabin si hosté vypracovali dvougólové vedení. Po přestávce nejdříve na 1:4 upravil Meloun. Dvacet minut před koncem se podařilo Eisovi z pokutového kopu snížit. O deset minut později se k trestnému kopu postavil Meloun a na jeho střelu byl Růžička krátký – 2:5. Gólové hody pokračovaly. Nejdříve snížil Klement a v poslední minutě zápasu upravil na konečných 3:6 Tomáš Sedláček z pokutového kopu.

Góly: 37. Polák, 71. Eis (PK), 83. Klement – 32. Kalců, 41., 42. a 89. T. Sedláček (třetí z PK), 58. a 82. Meloun. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Pohled: Růžička – Eis, L. Sobotka, Doležal (75. Martin Sobotka), Michal Sobotka – Venc, Slanař, Freudenreich (62. Pospíchal), Klement – Janďourek, Polák.