POHLED -HABRY 4:3 Havlíčkobrodský deník 3.11. 2014

03.11.2014 16:14

POHLED – HABRY 4:3
Zajímavou podívanou viděli diváci v Pohledu. Nejdříve Polák nastřelil břevno a hlavičku Michala Sobotky vyrazil Novotný. Na druhé straně trestal Michal a po něm Kudláček.

Do poločasu vyrovnal Pokorný s Klementem. Drama bylo k vidění i po přestávce. Nejdříve Kudláček poslal Habry do vedení, ale dvěma góly otočil výsledek agilní Moučka.
Góly: 37. Pokorný, 39. Klement, 78. a 90. Moučka – 19. Michal, 22. a 74. Kudláček. Rozhodčí: Čepel. ŽK: 3:5. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Pohled: Růžička – Paušíma, M. Sobotka, Eis, Meloun – Klement, Freudenreich, Pokorný (71. Siebenbürger), Venc – Polák, Moučka. Habry: Novotný – Janouch, Klouček (84. Moravec), Stránský, Michal – Kudláček, Korel, Vlček, Bělák (81. Desenský) – Bártík, Kvanka.

Druhý gól vstřelil do haberské branky pohledský David Klement (vlevo). Pohled po infarktovém průběhu porazil Habry 4:3.