POHLED - KAMENICE Havlíčkobrodský deník 9.9. 2013

09.09.2013 15:06

POHLED – KAMENICE N. L. 1:4

Domácí dobře začali a do úvodní branky Klementa diktovali tempo hry. Pak ale převzali otěže hosté a během tří minut skóre otočili. Ze dvou rychlých protiútoků těžili Hadač s Dvořákem. I po poločase Kamenice hrála ze zabezpečené obrany a pokračovala v protiútocích. Na 3:1 z pohledu Kamenice zvýšil svým druhým gólem Hadač a poslední branku přidal Zahradník z pokutového kopu.

Góly: 28. Klement – 30. a 65. Hadač, 31. Dvořák, 80. Zahradník (PK). Rozhodčí: Obrtlík. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Pohled: Růžička – Posíchal, Eis (79. Mak), Sobotka, Polák – Venc (30. Doležal), Slanař, Klement, Moučka (80. Freundenreich) – Zich, Janďourek (75. Schaferhans).