POHLED - LEŠTINA Havlíčkobrodský deník 18.4. 2016

18.04.2016 19:49

POHLED - LEŠTINA 1:1

Domácí se po vysoké porážce v Lukách nad Jihlavou chtěli rehabilitovat doma v derby s Leštinou, a to se jim v prvním poločase dařilo. Pohled měl více míč na svých kopačkách, ale do vyložených šancí se nedostával. Po půl hodině hry se mohl v šanci ocitnout Šnobl, za záchrannou brzdu zatáhl Jan Proněk a musel se jít předčasně sprchovat. Početní výhodu Pohledští využili dvě minuty před odchodem do kabin, kdy si na trestný kop Klementa naběhl Eis a hlavou otevřel skóre zápasu.

Po přestávce byla aktivnější a nebezpečnější Leština, kterou decimoval výborně chytající Vašíček. V 68. minutě se Štrosem nechal vyprovokovat domácí Pospíchal a poměr sil se na hřišti vyrovnal. Vyrovnání se hosté dočkali šest minut před koncem utkání zásluhou Mišovice.
Góly: 43. Eis - 85. Mišovic. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:2. ČK: 1:1 (68. Pospíchal - 31. J. Proněk). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Pohled: Vašíček - L. Sobotka, Pospíchla, Eis, Martin Sobotka - Gruber, Slanař, Klement, P. Siebenbürger - Šnobl (71. Žeguc), Michal Sobotka. Leština: Novotný - J. Proněk, Čáslavský, Karel, Pajer - Forejt, Prchal, L. Aubrecht, Císař - Štros (87. Poul), Mišovic.

Pohledský stoper Josef Eis (v bílém) se jako jediný z týmu dokázal trefit mezi tři tyče. Ovšem jeho radost nakonec měla trochu hořkou příchuť. Jeho tým inkasoval pět minut před koncem zápasu vyrovnávací branku, a přišel tak o dva důležité body.