POHLED - LEŠTINA Havlíčkobrodský deník 21.10. 2013

21.10.2013 14:42

POHLED – LEŠTINA 2:2

Skóre vyrovnaného zápasu se poprvé měnilo, když se před hostujícím vápnem snažil obejít dva protihráče Janďourek, míč mu ale přebral jeho parťák Šnobl, vystřelil a Pohled vedl.

Celý první poločas byli lepší domácí, to se ovšem po změně stran otočilo. Leština byla za aktivitu odměněna po hodině hry. Po odraženém míči se dostal ke střele Piskač a nekompromisně překonal Růžičku. Domácí se znovu dostali do vedení po akci Šnobla, kterou proměněným únikem na Koudelku zakončil Sobotka.

Pohled ovšem vedení neudržel. Minutu před koncem chyboval ve středu hřiště Kounek, míč se dostal k Bártovi, jenž rozhodl o dělbě bodů.

Góly: 20. Šnobl, 75. L. Sobotka – 60. Piskač, 89. Bárta. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Krpálek – Doležal (81. M. Sobotka), Mach, Freudenreich (55. Kounek), Venc (89. J. Sobotka) – Šnobl, Janďourek (65. Fišer). Leština: Koudelka – T. Aubrecht, Proněk (79. Hospodka), Sobek (68. Bárta), Čáslavský – Forejt (81. L. Aubrecht), Prchal, Karel, Klaus – Piskač, Mišovic.