POHLED - LUKA NAD JIHLAVOU 0:1 Havlíčkobrodský deník 9.6. 2014

11.06.2014 13:53

POHLED – LUKA N. J. 0:1

V prvním poločase se hrál vyrovnaný, ale opatrný fotbal z obou stran. Více práce přeci jen měl domácí gólman Růžička, který zneškodnil dvě gólovky.

Po přestávce měl více ze hry Pohled, ale jeho tlak byl pouze po velké vápno. Rozhodnutí padlo v 82. minutě. To se nejdříve vyznamenal opět Růžička, ale na zpětný centr a šťastnou hlavičku už zareagovat nemohl. Závěrečný tlak už domácím nepomohl.

Gól: 82. Toman. Rozhodčí: Demec. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Michal Sobotka, Martin Sobotka – L. Sobotka (85. Krpálek), Klement, Freundenreich, Horáček (77. Šikner) – Moučka (69. Pokorný), Janďourek.