POHLED - NOVÝ RYCHNOV 2:2 Havlíčkobrodský deník 28.4. 2014

28.04.2014 21:17

POHLED – NOVÝ RYCHNOV 2:2

Po vyrovnané první půli přišel v Pohledu strhující závěr. Nejprve se domácí dostali do dvoubrankového vedení, když využívali děr v hostující obraně, a zdálo se, že směřují za výhrou.

Jenže poslední tři minuty zápasu přinesly konečnou remízu. Hájek skóroval po rohu a Ehl na středu hřiště sebral balon, prošel kolem dvou hráčů a prostřelil domácího gólmana.

Góly: 64. Klement, 86. Slanař – 88. Hájek, 89. Ehl. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Doležal – Slanař, M. Sobotka, Klement, Moučka (76. Zich) – Venc (90. M. Sobotka), Janďourek (85. Freudenreich).