POHLED - NOVÝ RYCHNOV 3:0 Havlíčkobrodský deník 8.9. 2014

08.09.2014 16:27

POHLED – NOVÝ RYCHNOV 3:0
Od začátku utkání měl Pohled ze hry více. Nejdříve své šance neproměnil Freudenreich se Slanařem. Po půlhodině hry nejdříve Slanař trefil břevno. Potom se k míči dostal „Maňas" Pokorný a střelou od tyčky otevřel skóre zápasu. O šest minut později po rohu Moučky a přihrávce Slanaře zvyšoval Pokorný na 2:0. Potom podržel domácí gólman Růžička.

Po přestávce našel pěknou přihrávkou Lukáš Sobotka rozběhnutého Klementa, a ten na zadní tyči zakončujícího Moučku – 3:0. Následně hosté trefili tyčku a v závěru zazdil tutovku Janďourek.
Góly: 30. a 36. Pokorný, 55. Moučka. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Pohled: Růžička – Meloun, Pokorný, Eis, L. Sobotka – Mach (46. Janďourek), Klement, Slanař, Freudenreich (46. Paušíma) – Moučka (79. Zych), M. Sobotka.

Čisté konto podruhé v sezoně uhájil pohledský gólman Jan Růžička (na snímku). Se svými spoluhráči se radoval z přesvědčivého vítězství nad Novým Rychnovem 3:0. Autor: Ivo Havlík